Drewno, czerń i szarość - połączenie idealne | Design: INVENTIVE studio | IH - Internity Home

Drewno, czerń i szarość – połączenie idealne | Design: INVENTIVE studio

Mieszkanie z czarną kuchnią na warszawskim Mokotowie pochodzi z rynku wtórnego. Inwestorom zależało na stworzeniu eleganckiego wnętrza z charakterem. Po nowy projekt mieszkania zgłosili się do architekta Artura Juźwika z pracowni INVENTIVE studio. W strefie dziennej odważnym i najbardziej wyróżniającym się  akcentem w mieszkaniu jest aneks kuchenny. Architekt postawił na czerń z dodatkiem drewna. Spójna zabudowa kuchenna przechodzi w subtelnie wydzielone miejsce do pracy.  Elegancji dodaje zastosowana na podłodze dębowa jodełka francuska.

Design: INVENTIVE studio

<--TU WPISZ NAGŁÓWEK BOXA-->

W holu ukryliśmy dwie bardzo pojemne szafy, jedna z lustrzanymi frontami potęguję uczucie przestrzenności. W głównej sypialni udzieliliśmy fragment na otwartą garderobę, dzięki temu zabiegowi zaoszczędziliśmy sporo miejsca.

Design: INVENTIVE studio

WC jest najbardziej dekoracyjnym pomieszczeniem, podłogę zdobią wzorzyste płytki, ściany są częściowo pokryte kultowymi płytkami-cegiełkami w stylu metro z wykończeniem drewnianą listwą, która przechodzi w półkę nad umywalką. Wyspowy sufit podwieszany z podświetleniem led po obwodzie optycznie powiększa pomieszczenie. Dodatkowo charakteru nadaje nieregularne lustro.

Główna łazienka to połączenie wielkoformatowych spieków kwarcowych z płytkami drewnopodobnymi w stylu lameli.

Design: INVENTIVE studio

Atrakcyjny pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy jest pełen atrakcji – piętrowe łóżko, ściana z korka pozwalająca na ekspozycję zdjęć i rysunków a do tego odważny sufit podwieszany o nieoczywistym kształcie.

Design: INVENTIVE studio

 

INVENTIVE studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych. Swoją ofertę kierują głównie do klientów indywidualnych w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz mieszkań i domów.  Opierają swoją pracę na bardzo dokładnym wywiadzie z inwestorem. Uważają, że pierwszy etap współpracy jest najważniejszy. Psychologiczne podejście do zbierania preferencji przyszłych użytkowników projektowanych przez nich wnętrz bezpośrednio przekłada się na efekt projektu i na finalne zadowolenie klienta

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Monika Gross

mgross@internity.pl
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków