Modern Boho w gdyńskim mieszkaniu | Proj: Yo Home Design | IH - Internity Home

Modern Boho w gdyńskim mieszkaniu | Proj: Yo Home Design

Właściciele 70 metrowego mieszkania są wielbicielami przytulności oraz naturalnych materiałów. Zgłosili się do projektantki Karoliny Sierskiej-Ulikowskiej z Yo Home Design, aby stworzyła wyjątkową przestrzeń inspirowaną stylem boho z nutką klasyki. Widzimy tu miłość do beży i ciepłych wnętrz połączoną ze stalowymi akcentami.

Biała kuchnia

Klasyczna biała kuchnia z szafkami do samego sufitu oraz drewnianym blatem to serce tego przytulnego domu w stylu modern boho. Jest nie tylko funkcjonalna, ale również efektownie wpisuje się w charakter wnętrza.

Drewniane blaty, farmerski zlew i miedziane uchwyty, a także kolor złamanej bieli i czarne akcenty, obecne również w pozostałej części mieszkania, tworzą spójny klimat. Całość jest kompaktowa, ale i funkcjonalna – zadbano o zachowanie ciągu roboczego, a także o to, aby najszerszy kawałek blatu znajdował się między zlewem a płytą.

W kuchni projektantka znalazła również miejsce na niewielki stół w stylu industrialnym, wokół którego ustawiono różne krzesła idealnie wkomponowane w aranżację.

Yo Home Design, | Michał Ulikowski Fotografia

Przyjazna strefa dzienna

Chociaż trendy wnętrzarskie się nieustannie zmieniają, to najczęściej doceniamy ponadczasowe kierunki w aranżacji wnętrz. Ze względu na to, że strefa dzienna jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu, została zaaranżowana tak, aby umożliwić najwyższy komfort użytkowania. Współgra on z aurą całego domu oraz stylem życia domowników. Mamy tu meble wykonane ze starego drewna, drewniane żaluzje, miękkie tkaniny. Naturalne dodatki w postaci trwa i wikliny. Tworzy to wszystko znakomitą przestrzeń do odpoczynku. Ściana telewizyjna została pokryta betonowym tynkiem.

 

Yo Home Design, | Michał Ulikowski Fotografia

Mieszanka stylu boho

Etniczny vibe – trudno o lepsze i trafniejsze określenie stylu w łazience i WC. Znajduje się tu bogactwo kolorów, faktur i wzorów.

W małym WC zdecydowano się na ułożenie cegły na ścianie, która nadaje industrialnego klimatu.

 

Projekt: Yo Home Design,

Foto:  Michał Ulikowski Fotografia 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków