Black and white w mieszkaniu z antresolą

Black and white w mieszkaniu z antresolą

Koncept mieszkania dla dwóch osób pracujących zdalnie musiał być nie tylko nowoczesny, ale również idealnie dopasowany do ich stylu życia. Architektka Aneta Marszolik z pracowni Linia Wnętrz, postanowiła zaproponować minimalistyczną aranżację z czernią w roli głównej. Kolorystyka oparta na ponadczasowej kombinacji black and white doskonale dopełnia naturalne piękno drewna. Proste formy mebli, kontrasty i różnorodność struktur w połączeniu z wykorzystaniem przestrzeni sprawiają, że to wnętrze wyróżnia nowoczesny styl w bardzo ciekawym wydaniu.

black and white we wnętrzach
Proj.: LINIA WNĘTRZ ANETA MARSZOLIK

Wnętrza black&white | Ciekawe pomysły na ponadczasową klasykę

Harmonia bieli i czerni

Przedpokój, który pełni rolę wizytówki mieszkania, zapowiada styl pozostałych pomieszczeń. Pojemna szafa z białymi frontami tworzy imponującą, monolityczną bryłę, naprzeciwko której znajduje się kontrast pod postacią czarnej ściany. Drewniane panele na podłodze dodają ciepła i przytulności, a lustra oraz oświetlenie optycznie powiększają przestrzeń korytarza. Salon połączony z kuchnią stanowi spójną, płynną aranżację, gdzie prostota frontów mebli pozwala na idealne wkomponowanie kuchni w ścianę, skupiając uwagę na części wypoczynkowej. Wolna przestrzeń pod schodami została wykorzystana na zabudowę kuchenną, a całości dopełnia elegancka, czarna szklana balustrada.

black and white we wnętrzach
Proj.: LINIA WNĘTRZ ANETA MARSZOLIK
black and white we wnętrzach
Proj.: LINIA WNĘTRZ ANETA MARSZOLIK

Część prywatna

W sypialni, architektka zaproponowała ciemną tonację, która tworzy klimatyczny nastrój sprzyjający relaksowi. Wysokiej jakości materiały oraz interesujące rozwiązania projektowe tworzą tu unikalną bazę wnętrza. Nad łóżkiem znajduje się okrągły kinkiet, który podkreśla strukturę paneli 3D, dekorujących ścianę. Natomiast połączenie zabudowy szafy ze stolikami nocnymi, pozwoliło na praktyczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W sypialni zadbano również o oświetlenie, dopasowane do nastroju pomieszczenia.

black and white we wnętrzach
Proj.: LINIA WNĘTRZ ANETA MARSZOLIK

Oświetlenie w sypialni – praktyczny poradnik z masą inspiracji

Domowe biuro na antresoli

Aby uwydatnić funkcjonalność i potencjał antresoli, architektka zaprojektowała domowe biuro dla dwóch osób, które idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnego stylu życia. Biuro to wyposażono w ergonomiczne meble oraz funkcjonalną zabudowę, która zapewnia wygodne miejsce do pracy. Dodatkowo, antresola została zaaranżowana w sposób umożliwiający relaks w gronie znajomych czy rodziny, w tym do spędzania czasu przy grach planszowych – ulubionej rozrywce domowników.

black and white we wnętrzach
Proj.: LINIA WNĘTRZ ANETA MARSZOLIK

Freelancer i jego miejsce pracy, czyli urządzamy home office

 


O biurze LINIA WNĘTRZ ANETA MARSZOLIK :

Projektując wnętrza przykładam dużą wagę do estetyki. Cenię ponadczasową elegancję, prostotę, przedmioty które są odporne na zmieniające się trendy. Celem mojej pracowni jest tworzenie wnętrza indywidualnego, idealnie dopasowanego. Pragnę aby otoczenie w jakim przebywamy korzystnie wpływało na samopoczucie, samoocenę i wygodę Inwestora. Takie są moje projekty.

– Aneta Marszolik

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków