Tinto Seco - energetyczna awangardowa łazienka | IH - Internity Home

Tinto Seco – energetyczna awangardowa łazienka

Jeżeli masz artystyczną duszę i nie boisz się eksperymentować, to weź przykład z awangardowych Hiszpanów i zaaranżuj swoją łazienkę w odważnym stylu. Południowy design zainspirował projektantów do stworzenia tej wyjątkowej łazienki. Inspiracją stało się Tinto seco, wino o lekkim przyjemnym bukiecie, pełnym nut świeżych czerwonych owoców. Hiszpanie nie boją się kolorów i bogatych kształtów. Dlatego postawiono na łuki i zaokrąglenia. Łazienki w ich stylu muszą mieć odcień czerwieni, pomarańczy i odważnych kontrastów.

 

SZUKAJ INSPIRACJI WSZĘDZIE, BY POTEM STAĆ SIĘ INSPIRACJĄ DLA INNYCH

 

Czerwone wytrawne kolory w łazience to propozycja dla miłośników energetycznych wnętrz. W tej łazience mocniej zaczyna bić serce. Odważna kompozycja pobudza do działania, nastraja pozytywnie do życia. wzmacnia organizm, zwiększa jego wytrzymałość. Czerwień jest żywa, widoczna i pobudzająca, nadaje pomieszczeniu charakter. To również symbol miłości i namiętności.

Koncepcja łazienki to również manifestacja przeciwko świętującego triumfy minimalizmowi. Kolor jest tu dominujący, to on dodaje ciepła i jest najważniejszy.

Idealna kompozycja dla wszystkich niebojących się odważnych barw, czerpiących z życia to co najlepsze. Dla osób mających hedonistyczne podejście do życia, dla których rozkosz to najważniejsze dobro i cel życia. Czerwona barwa ścian jest wskazana dla osób przemęczonych, ospałych, pozbawionych woli walki, spragnionych sukcesu i doznań zmysłowych. Kolor czerwony niewskazany jest dla osób z syndromem chronicznego zmęczenia, nadciśnieniem oraz ludzi narażonych na poważny stres.

TRENDY KOLORYSTYCZNE NA 2023 ROK

 

Kolor czerwony jest obecnie w gorących trendach. Przez Instytut Pantone nazwany kolorem stopionej lawy. Kolor zrobił furorę na pokazach Dolce&Gabbana i Alexandra McQueena. Kolor ten to najbardziej wyrazista barwa z klasycznego koła kolorów.

Instytut Pantone po raz 24 wybrał kolor roku i jest nim Viva Magenta 18-1750.

Potrzebujesz wsparcia przy urządzeniu nietuzinkowego wnętrza? Koniecznie skontaktuj się z nami:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków